תכירו בלוג אופנה שיסדר לכם את הארון

0
539
תכירו בלוג אופנה שיסדר לכם את הארון
קרדיט FREEPIK

מבקשות לדעת מה נכון ללבוש בעונה הקרובה? לא באמת מבינות אילו פריטים מחמיאים לכן ואילו פחות? רוצות שמישהי תעשה לכן סדר בארון? מה שאתן צריכות זה להתחבר אל בלוג אופנה ולייף סטייל של לובה ג'ייקובסון.

הצורך בעצות מהצד 

כולנו רוצות להיראות ולהרגיש טוב, אבל לא תמיד יודעות איך לעשות את זה. לפעמים אנחנו צריכות לקבל אישור, לשמוע עוד חוות דעת או לקבל המלצות מנשים שאנו סומכות עליהן, על טעמן, ניסיונן והבנתן בתחומי האופנה והסטייל. כאן נכנסת לתמונה הטכנולוגיה, המאפשרת לנו להתחבר לרשת ולהיכנס לבלוגים מומלצים בתחומי לייף סטייל, אופנה וטיפוח. בלי לצאת מהבית אנו יכולות להרחיב את הידיעות שלנו בנושאים אלו, לדעת מה נכון ללבוש בעונה הקרובה ולקבל עצות מועילות שיכולות לעשות לנו סדר בארון. יחד עם זאת, חשוב שההמלצות יגיעו מבלוג אופנה מוכר של אישיות שאנו סומכים עליה, כמו לובה ג'ייקובסון שהינה אישה בשלה המגיעה מעולמות האופנה, התקשורת והעסקים.

האישה שמאחורי הבלוג 

מאחורי בלוג האופנה של לובה ג'ייקובסון עומדת אשת עסקים נשואה ואמא לשני ילדים, שמבינה בסטייל ואופנה. משיכתה לתחום החלה כבר מילדות בזכות חוש אסטטי מפותח וטעם מובהק באופנה. עם השנים הכישרון התפתח לתחומי אופנה, יופי, סטייל וטיפוח לצד שמירה על אורח חיים פעיל ובריא. דרך הבלוג שלה לובה חולקת בשמחה את כישוריה, הבנתה, ידיעותיה וחוויותיה עם קהל רחב של נשים, כך שבבלוג תמצאו פוסטים והמלצות על טיפוח יומיומי ועד למסעותיה של לובה לזירות אופנה ברחבי העולם .

אז מה יש בבלוג?

בבלוג האופנה של לובה ג'ייקובסון יש פוסטים עם מידע נרחב ועדכני אודות נושאים שונים בתחום האופנה והלייף סטייל, לרבות:

  • אופנה וסטייל- מה שאת חייבת לחורף הקרוב, אירוע אופנה שלובה ארגנה, ההבדל בין ארון קיץ לחורף, מה ללבוש בסילבסטר, אך נתלבש בעתיד, שמלת ערב מסחררת, הפריטים הנכונים לעונת הקיץ הקרובה ועוד.
  • ברחבי העולם- שבוע האופנה במילאנו, תצוגת האופנה של רוברטו קוואלי, תערוכות מסביב לעולם, הפקת אופנה במוסקבה, עם מיכל אנסקי בברלין, מעצבי על בניו יורק, לטייל עם ילדים, ועוד.
  • טיפוח ובריאות- ביגוד ספורט לחורף, יוגה, כירורגיה פלסטית, אימוני כוח, מתכוני בריאות, מיץ ירוק, מיץ לימון  על הבוקר, מוצרי ספא ועוד.
  • עיצוב- זארה הום, תערוכות עיצוב ואומנות, עצוב בסגנון פריזאי, לעצב את הספה בבית, סלון חורף, עיצוב טריי,  עיצוב בתל אביב, ועוד.

השאירו תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here