הדור החדש של שתלי שיער לנשים/גברים אין צורך לחכות שהשיער יגדל לאורך הרצוי תוך שעה יוצאים עם ראש מלא שיער

0
619
צילום: יחצ גרנייה

ד"ר להבית אקרמן משיקה בישראל שתלי שיער בטכניקה חדשנית של המותג הבינלאומי Hairstetics™ + טיפים לשמירה על השיער הטבעי

 

צילום אלון שפרנסקי

ד"ר להבית אקרמן מומחית לרפואת עור, משיקה בארץ את הדור החדש של שתלי שיער, בטכנולוגייה חדשנית,  של המותג הבינלאומי Hairstetics™.    מדובר בהטכנולוגיה המתקדמת ביותר בעולם השואב השראה ישירה מהאנטומיה הטבעית של שיער האדם ובזכות השיטה החדשה נשים וגברים שסובלים  מאובדן השיער, יהנו מהטיפול חדשני שיעזור להם   לקבל שיער במראה טבעי.

החידוש בטכנולוגיה זו, מכיוון שמדובר בשיער סינתטי,  אין צורך לחכות שהשיער יגדל לאורך הרצוי,  מה שאצל נשים לוקח שנים. כלומר,  נכנסים לקליניקה ותוך שעה יוצאים עם ראש מלא שיער.

בהשתלת שיער,  רק לשם ההשוואה,  מגלחים את האיזור, משתילים שיער ומחכים שיצמח.  שלב הביניים הזה אצל נשים – לא רלבנטי. לכן נשים לא משתמשות בפיתרון של השתלת שיער רגילה, לכן   הטיפול הזה מיועד בעיקר לנשים.

צילום: וישי

יתרון נוסף של שיטה זו,  בניגוד לשתלי שיער למשל, ההשתלה החדשנית מחזיקה מספר שנים, ניתן במהלכן לצבוע, לעשות פן ולהתנהג רגיל עם השיער. כמו כן זה לא פוגע בשיער הרגיל (בניגוד לפיתרונות רבית בתחום תוספות השיער הסינתטי).

שתלי השיער בעלי מראה טבעי ובזכות מגוון רחב של צבעים וגוונים  הם משתלבים עם השיער הטבעי. בנוסף, ניתן לעצב את שתלי השיער בכל סגנון–ניתן אפילו לצבוע את השיער  הטבעי כדי להתאימו לצבע שנבחר עבור השתלים.

הליך ההשתלה בטוח, יעיל ופולשני באופן מזערי בלבד ) זעיר-פולשני).  הרופא המטפל  ישתמש בהרדמה מקומית באזור הרצוי.  לאחר השימוש בהרדמה מקומית, אי הנוחות תהיה מינימלית. בתוך פחות משעה ניתן לצאת עם שתלי השיער החדשים. כמו כן ניתן לשוב לפעילויות היומיומיות השגרתיות בביטחון מחודש.

הליך ההשתלה החדשני נערך  בשני שלבים: פגישת היכרות ראשונה עם הרופא במסגרת זו בוחרים את  האפשרות הטובה והתמאימה ביותר עבור הלקוח. לאחר מכן  מתבצע מבחן קדם-השתלה,  אשר במהלכו מושתלים בקרקפת מספר קטן של שתלי שיער.   ההשתלה המלאה תושלם שישה שבועות לאחר מכן,  בכפוף לאישור הרופא המבצע.

 

השתלת השיער מתבצעת באמצעות מחסניות הטעונות מראש בשתלי שיער בעלי מבנה אנטומי. כל שתל שערה מחובר באופן מכני בקצהו התחתון לעוגן מיניאטורי כדי להבטיח קיבוע מיידי ומאובטח אל הקרקפת )חזק פי 5. 2 משיער טבעי).  ההליך נמשך כ 60- דקות שבמהלכן ניתן לבצע התאמות בזמן אמת,  כדי להבטיח את שביעות הרצון  מהתוצאות המיידיות ומהמראה החדש.

על מנת ליצור תוצאות משביעות רצון, יש צורך בד"כ בהשתלת רק כ 400 עד 600 שתלי שיער בממוצע. יחד עם  זאת, רק הרופא יוכל לקבוע מה האפשרות הטובה ביותר לכל אדם.

מחיר­­­­­­­­­­­­­­­­­­­ טיפול: 18-25 אלף שח.  תלוי בכמות השיערות המושתלות (מחיר הטסט הינו 1500 שח וזה מתקזז מעלות ההשתלה במידה ומתבצעת).

 

טיפים מד"ר להבית אקרמן כיצד לשמור על השיער הטבעי:

  • מומלץ כשיש נשירת שיער משמעותית קודם כל לפנות לרופא עור לבירור. לעיתים יש סיבה של חסר כל שהוא שאותו ניתן לתקן בקלות.
  • מומלץ למעט בהתערבות מכנית של השיער כמו פן, החלקות, שזירת  שיער  וכו.
  •  מומלץ לחופוף בממומע פעמיים בשבוע.
  • מומלץ להשתמש בתכשירים שמזינים ומחזקים את סיב השיערה, כמו: שמפו  מזין ומעבה של וישי,   או  תרסיס של וישי המסייע בחידוש מסת השיער ועוד.

ניתן לתאם פגישה בנושא ברשת הקליניקות של ד"ר להבית אקרמן ברחבי הארץ

 

צילום: וישי
צילום: וישי

השאירו תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here