3 סימנים שהנעליים שאת נועלת לא נוחות

0
282
קרדיט: depositphotos

קניית נעלי הליכה לנשים מצריכה התאמה מלאה לכף הרגל, ולא עלולה להיגרם בעיות לכף הרגל ולחוסר זרימת דם מה גורם לכאבים באצבעות ובבהונות כף הרגל. לכן, בעת קניית נעליים חשוב שהנעל לא תלחץ על כף הרגל ותהיה נוחה להליכה בהתאם למידה כף הרגל, בנוסף לכך, חשוב שהמידה בנעל תהיה גדולה בחצי מידה עד מידה כדי שלאל תלחץ על כף הרגל במהלך היום ותגרום לאי זרימת דם תקינה. לכן, שאתן קונות נעלים חשוב שתשימו לב לכמה סימנים חשובים בטרם הקנייה.

מהם שלושת הסימנים העיקריים שהנעליים שאת נועלות לא מתאימות לך?

רגע לפני שאת שולפת את כרטיס האשראי ורוכשת לך נעלי הליכה לנשים, חשוב שתבחרי נכון את נעלי הליכה לנשים שאת רוצה לרכוש לך. בחירה לא נכונה של נעלי הליכה לנשים עלולה לעלוות לך בבריאות ובכאבים ובעיות עתידיות בכף הרגל. דבר ראשון שחשוב לדעת שרוכשים נעליים חדשות שהן יתאימו בצורה הטובה ביותר ויהיו נוחות להליכה ועמידה ממושכת במהלך היום. נעליים לא נוחות אשר השימוש בהם הוא לאורך זמן רב עלול לגרום לבעיות שונות בכף הרגל. אז מהם שלושת הסימנים שעליך לשים לב בעת רכישת נעליים חדשות? המשיכי לקרוא.

  • נעליים צרות מדיי – נעליים צרות מדי עלולות ללחוץ על כף הרגל ולהפעיל לחץ רב על הבהונות והאצבעות. מצב זה עלול לגרום לכאבים בעצבים וכן ליבלות בכף הרגל במיוחד שמדובר על כף רגל רחבה. לכן, אם יש לכן כף רגל רחבה ואתן חובבות נעלי שפיץ רצוי מאוד לא לרכוש כאלה ואם בכל זאת אתן רוצות, יש לבדוק שהחלק הקדמי שלהן לא מועך לכן את כפות קצות האצבעות. אם אתן מרגישות חוסר נוחות בעת ההליכה או הישיבה רצויה לא לרכוש אותן ולמצוא לכן נעליים אחרות גם אם הן יפות ואתן רוצות אותן מאוד.
  • לחץ על עקב כף הרגל – לחץ על עקב כף הרגל במהלך היום במיוחד שמדובר על נעליים שטוחות עלול לעשות נזקים לכף הרגל. סוליה ללא תמיכה בעקב כף הרגל עלולה לגרום לכאבים מהלך היום בין שזה בעמידה או הליכה, ואם אתם סובלים מבעיה כלשהם כמו דורבן היא עלולה אף להחמיר אותה וגם לגרום לכן לכאבי ברכיים. לכן, השתדלו לא לרכוש נעליים שטוחות מדיי ולהעדיף נעלי נוחות או אורטופדיות שיתנו אחיזה טובה לכף הרגל במהלך שעות היום.
  • כאבים באצבעות ובבהונות – כאבים באצבעות כף הרגל ובבהונות צריכה להדליק לכם נורה אדומה, במיוחד שמדובר על הליכה ממושכת במהלך היום. כאבים באצבעות ובבהונות עלולים לגרום לאצבעות להחליף את צבעים לכחול, אדום או סגול עקב חוסר זרימת דם למקום. לכן, אם כבר במדידת נעלי הליכה לנשים, את חשה כאבים באצבעות ובבהונות אל תרכשי את הנעליים וותרי עליהן.

השאירו תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here