3 פתרונות מצוינים לצרכי הטיפוח שלך

0
1179
3 פתרונות מצוינים לצרכי הטיפוח שלך

בגלל הצלוליט עדיין לא חנכת את הביקיני החדש, הקמטוטים על הפנים מסבים לך מבוכה וגם סימני המתיחה שנותרו בעקבות ההיריון או הירידה במשקל עדיין שם. פעם נדמה היה שרק עם ניתוח או טיפול פולשני ניתן להגיע לתוצאות מצוינות אבל המציאות מוכיחה שזה פשוט לא נכון. לפנייך שלושה הליכים שמראים אחרת, ואין ספק שהתוצאה מדברת בעד עצמה; תוצאה שתגיע בעקבות שיתוף פעולה עם צוות אוריכדאה.

מתיחת פנים גם ללא ניתוח

פעם חשבנו שמתיחת פנים מחייבת רופא מנתח, מרדים, חדר ניתוחים ואזמל. עם השנים גם עולם האסתטיקה שינה את פניו והיום ניתן לבצע מתיחת פנים ללא ניתוח. המשמעות ברורה: ההליך הבלתי פולשני הוא יעיל, מדויק ובעיקר נטול כאב. כך את יכולה להיראות בדיוק כפי שאת מרגישה – צעירה ורעננה גם אם המספר טוען אחרת. בקליניקה אורכידאה תוכלי לבצע את מתיחת הפנים בצורה מושלמת, וליהנות מעוד שלל טיפולים אסתטיים מתקדמים.

במקום שאיבת שומן – המסת שומן

עוד הליך כירורגי שנתפס היום מיושן למדי הוא שאיבת שומן, למרות שבעבר הוא היה קצת יותר מבוקש. הסיבה לשינוי הזה נעוצה בטכנולוגיה החדישה שמוכיחה שאפשר להיפטר מהשומן גם בלי תקופת החלמה מפרכת המלווה בכאב. המסת שומן בגלי רדיו מספקת את הפתרון היעיל והאיכותי הזה, ועם תכנון מדויק של התהליך כולו ובליווי צוות מקצועי ומיומן, התוצאות לא מאחרות להגיע והן מרשימות להפליא. במילים אחרות, גם אם כפיפות הבטן לא עשו את העבודה, יש דרך יעילה יותר לעזור לתוצאות להגיע.

המענה האידאלי לסימני המתיחה

אחרי הירידה במשקל וגם אחרי הלידה נשארות מזכרות לא מאוד אטרקטיביות. רוב הנשים מתמודדות עם סימני מתיחה ועם המבוכה הנלווית אליהם, ולרוב הן מוותרות על בגד הים או השמלה הקצרה משום שהן מרגישות לא מאוד נינוחות. למרבה המזל טיפול בסימני מתיחה אפשרי היום בצורה פשוטה ומדויקת. בתום הליך קצר יחסית, ובכמה מפגשים, ניתן להעלים את הסימנים שנותרו מאחור כשהקילוגרמים נשרו והגזרה חזרה לשגרה.

כל טיפול – לכל צורך

כפי שאת בוודאי יכולה להסיק, טיפולים אסתטיים שונים יכולים לספק מענה פנטסטי לכל צורך ולכל אישה. טיפול בצלוליט יעזור לך לחזור לביקיני בלי טיפת מבוכה, טיפולי המסת שומן יקדמו אותך לעבר המידה הנחשקת וגם טיפולים לטשטוש הקמטוטים יעשו את העבודה היטב. כל הטיפולים האלה מוצעים היום בקליניקה אורכידאה, והם מתבצעים על ידי צוות מיומן וציוד מתקדם מהשורה הראשונה. השילוב בין כל המרכיבים האלה מבטיח מענה מושלם בדיוק לפי הצרכים שלך, ואת מוזמנת ליצור קשר בטלפון 072-3954002‏.

השאירו תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here