5 סימנים לכך שצריך טיפול פנים

0
2806
5 סימנים לכך שצריך טיפול פנים

ישנם גורמים רבים שמשפיעים על עור הפנים שלנו בחיי היום יום – החל מעייפות ולחץ, תנאי מזג האוויר, איפור, שינויים הורמוניים וכמובן, הזדקנות העור. כן, אין דרך להתחמק מהעובדה שעור הפנים שלנו רגיש מאוד לכל שינוי שאנחנו מרגישים או חווים, ולא משנה אם עור הפנים שלכם יבש, שמנוני או משולב. אבל בין מדובר בטיפולים ביתיים, או בטיפול קוסמטי לפנים, האפשרויות שעוזרות לנו להגן על עור הפנים הן רבות ומגוונות. אבל כיצד נדע שהגיע הזמן לטיפול פנים? הנה חמישה סימנים שיכולים לעזור לזהות שהגיע הרגע, לטפל בעצמיכם.

  1. שקיות מתחת עיניים ועיגולים שחורים – אחד הסימנים הבולטים ביותר, שמצביע על רמת העייפות והלחץ הנפשי שבו אתם שרויים, הוא הופעתם של השקיות מתחת לעיניים והעיגולים שחורים והעמוקים. הדבר מצביע שהעייפות שלכם הגיע גם לעור הפנים, והוא זקוק ללחות וברק שיחזירו לכם את תחושת החיוניות והמראה הרענן.
  2. הנקודות השחורות – כולנו מכירים אותן, הנקודות השחורות שמופיעות באיזורים שונים בפנים וסותמות את הנקבוביות. הן לרוב סימן שמעיד על הצטברות של לכלוך בעור הפנים. נכון, אפשר ל"פוצץ" אותן עם היד ולהמשיך הלאה. אבל אפשר גם להקשיב לסימנים ולהבין שהגיע הזמן לטיפול קוסמטי לפנים שינקה את העור מהלכלוך שהצטבר.
  3. העור יבש או שומני מידי – לכל אחד מאיתנו יש עור פנים שונה. לחלקנו יש עור פנים יבש, לחלקנו שמנוני ולמרבית האוכולסייה יש עור פנים משולב. אחד הסימנים לכך שהגיע הזמן לטיפול קוססמטי לפנים, היא כאשר שתי התכונות האלו מורגשות בעוצמה גבוהה בעור. תחושת יובש חזקה או שנוניות גבוהה בעור הפנים יכולות להזיק לעור ולהעיד על שינויים הורמונליים שונים, שינויים בהרגלי האכילה וגם במזג האוויר. כך או כך, זהו סימן נוסף שהגיע הזמן לטיפול פנים.
  4. חצ'קונים – במידה ואינכם סובלים ממחלות עור שונות כמו אקנה לדוגמה, הופעתם של חצ'קונים בעור הפנים הם סימן נוסף לכך שהגיע הזמן לטיפול קוסמטי בפנים. החצ'קונים לרוב מעידים על הצטברות של לכלוך ושמנוניות יתר בעור שניתן לאזן ולנקות עם הטיפול הנכון. שימוש במוצרי קוסמטיקה טבעיים לא יזיקו לעור הפנים ויכולים לעשות פלאים.
  5. העור מרגיש מחוספס ואולי אפילו גבשושי – הנה סימן שניתן לזהות בקלות על ידי העברת היד על עור הפנים. אם העור מרגיש מחוספס ואפילו גבשושי, כנראה שהגיעה השעה לעבור טיפול קוסמטי פנים. לא בטוחים? נסו לעבור טיפול אחד, ולאחריו תהיו בטוחים – שתרגישו בהבדל.

כל אחד מהסימנים האלו, הם סיבה טובה לעבור טיפול פנים שמותאם בדיוק לצרכים של עור הפנים שלכם.

השאירו תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here