בלוג אופנה ולייף סטייל שישאיר אותך אופנתי

0
633
בלוג אופנה ולייף סטייל שישאיר אותך אופנתי
קרדיט FREEPIK

כל אישה פשניסטית שכבר עברה את גיל הנעורים ומבקשת להישאר מעודכנת בעולם אופנה, מוצאת את עצמה משוטטת בין בלוגים של עלמות צעירות שבמקרה הטוב כבר עזבו את בית הוריהן. יש להן שלל עצות חביבות מניסיונן הבוסרי ומתוך גזרתן הנערית ועולמן התוסס. העצות האלו לרוב פחות רלוונטית לנשים בוגרות ובשלות עם רמה גבוהה של מודעות עצמית ובטחון כלכלי. מדובר בנשים שרוצות לשמוע דעה ולקבל עצות בגובה העיניים מאישה מנוסה, בוגרת ומטופחת שהן מעריכות את המראה שלה ואת סיפור חייה. כאן בדיוק נכנס לתמונה בלוג אופנה ולייף סטייל של האושיה לובה ג׳יקובסון.

אשת חברה והעולם הגדול שמבינה באופנה

מאחורי בלוג האופנה והלייף סטייל של לובה עומדת אישה חטובה, מטופחת ונאה שניחנה בחוש אסטטי וכישורי אופנה וסטייל מפותחים שניכרו כבר בילדותה. כישורים אלו הבשילו והתעצמו עם השנים ולוו בטיולים ומסעות בזירות האופנה בעולם. בכל זאת ועוד לובה משתפת קהל נאמן של נשים המבקשות מקור להשראה ורוצות להתעדכן ולקבל רעיונות ועצות בתחומי האופנה והלייף סטייל.

פוסטים בנושאים רלוונטיים 

בבלוג אופנה ולייף סטייל של לובה ג׳יקובסון תיהנו ממגוון רלוונטי ועשיר של פוסטים בנושאים שונים המעסיקים את האישה המודרנית. למשל תוכלו למצוא פוסטים בנושאי אופנה וסטייל, טיפוח ובריאות ופוסטים בנושאי עיצוב שונים. כמו כן תוכלו לקבל השראה ללוקים אופנתיים שלובה מציגה כמו לוק שמלת זהב, חצאית מחוררות, שמלה יוונית, וכן המראה הפרחוני, לוק אצילי בשחור, שילוב מנצח של פריטים ליומיום, המראה העדכני לעונה הקרובה או סיכום העונה החולפת, משחקים בשחור ולבן ועוד. בנוסף תוכלו לעקוב אחר מסעותיה של לובה ברחבי העולם  ולקבל השראה מהופעתה ומהמקומות בהם היא טיילה ובילתה.

כמה דוגמאות לסיום

כדי להבין באופן קצת יותר מדויק מה מחכה לכן בבלוג של לובה לפניכן כמה דוגמאות אקראיות לפוסטים שהיא העלתה לבלוג. למשל תוכלו למצוא פוסט העוסק באירוע נוצץ שלובה הפיקה לקראת השנה החדשה שאליו הגיעו כל המי ומי במיטב מחלצותיהם, ואשר חלק נכבד מהכנסות האירוע נתרם עבור מקלטים לנשים מוכות. כמו כן תוכלו לעיין בפוסט שיסביר לכן מה אתן חייבות שיהיה לכן במלתחת החורף הבאה, או לקבל הצצה למה שקרה בשבוע האופנה האחרון במילאנו בו לובה ביקרה. בנוסף, לובה ממליצה בבלוג על מוצרים מועדפים כמו תיק סרוג בעבודת יד, תגלה לכן על הטבות לקניית מתנות שלא כדאי לפספס, ותשתף אתכם בביקור בלונדון במוזיאון המוקדש להיסטורית האופנה. 

וזו רק ההתחלה… תוכלו גם לקרוא על בילוי של סוף שבוע עם הילדים, על עיצוב סלון חורף, ביגוד ספורט לחורף, מראה מושלם לבריכה, החיבור לאימוני יוגה, טיפים לאימוני כוח, סודות היופי של לובה ועוד.v

השאירו תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here