טיפולי פנים

0
1555
טיפולי פנים

טיפולי פנים הם שם כולל למספר רב של טיפולים קוסמטיים באזור הפנים והצוואר. טיפולי קוסמטיקה אלו נועדו לשמר את עור הפנים, להעניק להם מראה צעיר ורענן ולמנוע הופעת בעיות בריאותיות וקוסמטיות שונות כגון: אקנה, כתמים בעור וכדומה. קיימים סוגי טיפולי פנים הכוללים טיפולים קוסמטיים רגילים המנקים את עור הפנים, טיפולי פילינג שהם קילוף העור, טיפולי פנים במטרה לפתור בעיות של אקנה במתבגרים ובצעירים וטיפולי פנים אסתטיים הכוללים הזרקת בוטוקס להעלמת קמטים, מתיחת פנים, ניתוחי אף וניתוחים להרמת העפעפיים.

טיפולי פנים קוסמטיים:

טיפולי פנים קוסמטיים הם טיפולי הפנים שכל אחת מאיתנו מכירה הכוללים ניקוי ורענון של עור הפנים, הוצאת הלכלוך על פני העור ( "השחורים"), חידו העור באמצעות מסיכות פנים וקרמים והענקת לחות לעור הפנים. טיפול פנים קוסמטי אורך ברוב המקרים בין שעה וחצי לשעתיים, בהתאם לסוג העור ומראהו.

מחיר טיפול פנים קוסמטי רגיל נע בין 250 ₪ ל – 350 ₪ תלוי בקוסמטיקאית ובחומרים בהם היא משתמשת במהלך טיפול קוסמטיקה, ואין צורך לקחת הלוואות מהבנק לשם כך.

פרט מאוד חשוב בטיפולי פנים הוא לבדוק את מקצועיותה והכשרתה הפורמאלית ל הקוסמטיקאית רגע לפני שאתם מפקידים בפניה את פניכם, בדיוק כפי שנוהגים ובוחרים בקפידה לפני ניתוח אף מנתח מקצועי.

טיפולי פנים לגברים:

בנים האחרונות חל מפנה בגישתם של גברים רבים לטיפולי פנים קוסמטיים וניתן לראותם פוקדים בהמוניהם את המכונים הקוסמטיים בלי מורא או מבוכה כלשהי. חוב לציין כי התמורה הנ"ל חלה בתחומים רבים כגון: הסרת שיער לגברים וניתוחים קוסמטיים שונים כדוגמת ניתוחי אף.

טיפולי פנים אסתטיים:

בתחום טיפולי הפנים האסתטיים ניתן למנות את הניתוחים הבאים ניתוחי אף, ניתוחים למתיחת פנים, הלבנת שיניים, הזרקת בוטוקס להעלמת קמטים כפי שרוצים לבצע העלמת ורידים מפריעים, הזרקת בוטוקס לעיבוי השפתיים וניתוח להרמת העפעפיים. הביקוש לסוג זה של ניתוחים עולה מידי שנה וגיל המטופלים יורד בעיקר בניתוחי אף ובהזרקת בוטוקס לעיבוי השפתיים.

גם במקרה של טיפולי פנים אסתטיים חשוב לבחור בקפידה את המרפאה והמנתח כפי שאנו בוחרים בקפידה בתי אבות בצפון.

ניתן לקבל המלצות ממטופלים קודמים של רופא זה או אחר, המלצות מחברים או בני משפחה שעברו את הטיפול על ידי רופא מנתח מסוים ויצאו מרוצים. בנוסף יש לבצע השוואת מחירים בין מספר מכונים על מנת לקבל את הטיפול הזול והאיכותי ביותר. טיפול נוסף לפנים קשור יותר בתחום רפואת שיניים הוא טיפול יישור שיניים , טיפול שהופך עם הזמן לפשוט ונפוץ.

השאירו תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here