בושם קריד לגבר – ריח אומר עליך הרבה

0
910
בושם קריד לגבר – ריח אומר עליך הרבה

ההצלחה הגדולה של תכנית הריאליטי "חתונה ממבט ראשון" ללא ספק העלתה לסדר היום את הרלוונטיות של מרכיב הריח במשיכה. בסדרה ניתן לראות את המתמודדים מריחים חולצות עם ריחות של מתמודדים אחרים, ומדרגים כל ריח בהתאם לרמת המשיכה. ואכן, מחקרים רבים מעידים על המשמעות של ריח לגבי המשיכה שלנו לבני זוג פוטנציאליים, אולם בשנת 2020 כמובן שריח הגוף אינו עוד גזרת שמיים. למזלנו, גם אם לא ניחנו בריח גוף מושלם, היום ניתן להשתמש בבשמים על מנת להפוך את הריח שלנו ליותר נעים ואטרקטיבי. והקנייה הפכה נוחה מתמיד בזכות חנויות בשמים באינטרנט.

כיצד לבחור את הבושם המושלם

מלבד נושא המשיכה, הריח שלנו גם מעביר מסרים. בתת מודע, הוא מלמד עלינו ויוצר בקרב אחרים תחושות מסוימות לגבינו. מכיוון שאנחנו מבינים שלריח יש חשיבות רבה בתחומים שונים בחיים שלנו, חשוב לבחור את הבושם שלכם בקפידה. אז מה כדאי לקחת בחשבון כאשר בוחרים בושם? המשיכו לקרוא ותגלו.

  1. הגיל שלכם

עם השנים ריח הגוף שלנו משתנה, הופך דומיננטי יותר ומשפיע כמובן גם על האופן בו ריחות שונים ישתלבו עם הריח הטבעי שלנו. גם הטעם שלנו משתנה, ואנשים רבים מחליפים בשמים וריחות ככל שהם מתבגרים. לעתים קרובות, אנשים מבוגרים נוטים לבחור בבשמים עם ריחות חזקים ודומיננטיים יותר, בעוד שצעירים מעדיפים ריחות עדינים יותר.


  1. האישיות שלכם

ריחות, כאמור, מעבירים מסר. כאשר אתם בוחרים בושם, חשוב לקחת בחשבון את האישיות שלכם. ריחות פרחוניים נוטים להתאים יותר לאנשים בעלי סגנון צעיר ואופטימי; ריח הדרים מתאים במיוחד לאנשים יצירתיים ואוהבי טבע; ריח המאסק הולם את אלה הנוטים לסגנון קלאסי ואסתטי; ריח אוריינטלי מתאים לאנשים שאוהבים להתבלט; וריח עצי יכול להתאים לאנשים דעתניים ולא שגרתיים. אז איזה ריח מתאים לסגנון האישיות שלכם?

  1. המסר שלכם

אחרי שהבנתם איזה בושם יכול להתאים לאישיות שלכם, כדאי שתחשבו איזה מסר אתם רוצים להעביר. אולי אתם מעדיפים להעביר דווקא מסר שונה מהאישיות הטבעית שלכם? לדוגמה, אם אתם בוחרים בושם קריד לגבר, כדאי לבחון את הריחות השונים של כל בושם ולבדוק איזה בושם משדר לעולם את מה שאתם רוצים להגיד. תנו לריח לדבר בשבילכם.

השאירו תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here