הגדלת חזה – מדריך מקוצר בנושא

0
546
הגדלת חזה – מדריך מקוצר בנושא
מקור freepik

אחד הניתוחים הפופולריים ביותר בעולם כיום הוא ניתוח הגדלת חזה. חזה גדול יכול לסייע משמעותית להגדלת הביטחון העצמי של האישה ולהענקת מראה שופע ומושך. לאורך השנים פותחו סוגי שתלים שונים וטכנולוגיות ניתוח והחדרה שלהם בצורה כזו שהתהליך יהיה טבעי ככל האפשר, שתקופת ההחלמה תהיה קצרה ככל האפשר במינימום כאבים וסיבוכים אפשריים ומראה מראה מיוחד. ניתוח זה הינו בעל אחוזי הצלחה גבוהים מאוד והסיבוכים הם נדירים מאוד ולכן נשים מאוד מרוצות מהתוצאה.

סוגים שונים של שתלים להגדלת חזה:

יש כמה סוגי שתלים המתאימים לניתוח הגדלת חזה. יש את שתלי הסיליקון שהם הפופולריים ביותר. מדובר בג\'ל סיליקון עם מעטפת משתנה מסוגים שונים. במידה וזו נקרעת הוא אינו מתפזר או נוזל. שתלי פוליאורטן בנויים ממעטפת מחומר זה עם מילי ג'ל סיליקון. אלה מקטינים את הסיכון להיווצרות של קופסית ומעניקים מראה טבעי יותר אולם לאורך השנים כאשר עור השדיים הופך דק יותר אלה עשויים להידבק לרקמת השד וליצור בליטה קטנה. שתל אנטומי הנו שתל במבנה של טיפה אך הוא יכול להסתובב בתוך השד ולעוות את המראה הטבעי. שתל עגול לעומת זאת לא יעוות את המראה גם אם יסתובב בשל צורתו העגולה.

כיצד מכניסים את השתלים?

יש כמה דרכים להכניס את השתלים. הדרך הראשונה והשכיחה ביותר כיום הוא החדרת השתל בקפל שמתחת לשד. שיטה זו נוחה מאוד ובדרך כלל אינה גורמת לסיבוכים. המיקום של החתך מאפשר לו להיות מוסתר רוב הזמן אולם יכול להתגלות כאשר שוכבים על המיטה ללא בגדים. אפשרות נוספת היא על ידי חתך סביב עטרת הפטמה. מצד אחד פחות רואים את הצלקת ומצד שני זה יכול ליצר מעין קפסולה קשיחה שעשויה לפגום במראה השד. אפשרות נוספת היא באמצעות חתך בבית השחי. מצד אחד לא רואים את הצלקת ומצד שני במקרה של סיבוך במיקום השתל יהיה צורך בביצוע חתכים נוספים גם כך.

הליך ההחלמה:

הליך ההחלמה אורך כ3-4 שבועות בדרך כלל. בהן לא תוכל המטופלת לבצע פעולות שונות כמו לשכב על הבטן למשל. כן תצטרכו לשים חזיית ספורט ולעשות פעולות שונות שיסייעו להחזקת החזה ומיצובו עד ההחלמה המלאה.

כמה עולה ניתוח הגדלת חזה?

העלות המוערכת של ניתוח הגדלת חזה תהיה באזור 20 אלף שקלים. זה עשוי להשתנות בכמה אלפי שקלים לפה או לפה בהתאם למגוון פרמטרים הקשורים ברופא המנתח, חדר הניתוח ו/או סוג השתלים הנבחרים.

השאירו תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here