הזרקת בוטוקס

0
1454
הזרקת בוטוקס

הזרקת בוטוקס הוא טיפול יופי שמשומש בהצלחה על ידי מיליוני גברים ונשים ב15 השנים האחרונות. זה הפך להיות אחד מהטיפולים הנפוצים ביותר עבור קמטים שונים: קווי זעף, קמטי הבעה, קמטים בפה וקמטים בצוואר. אם אתה מעוניין בהזרקת בוטוקס כדי שתכיר מספר עובדות לפני שתפנה לקליניקה הקרובה לביתך.

האם הספק שלך למוסמך להציע טיפול בבוטוקס?

לא כל רופא מיומן בטיפולי בוטוקס הצעד הראשון הוא לאתר רופא מנוסה שעבד עם החומר לזמן רב. בגלל שיש כל הזמן שינויים בהרשאות של רופאים מצד משרד הבריאות, חשוב להיות בטוח שהרופא מציע לך בוטוקס באזור אכן בעל אישור והסמכה לעשות זאת.

אנשי מקצוע לא מאומנים עלולים לגרום לכאב ואי נוחות, אבל מעבר לזה, הם יכולים לעשות גם נזק של ממש אם ההליך נעשה שלא כראוי. אם אתה מחפש לקנות טיפול בוטוקס אתה צריך לבחור רופא מנוסה בעל אישורים והסמכה ובעל קליניקה מוכרת.

איך זה עובד?

העיקרון המהותי של בוטוקס הוא די פשוט. החומר מוזרק אל תוך העור בנקודות אסטרטגיות, והחומר הפעיל בבוטוקס – בוטולוניום טוקסין – גורם לשרירים במיקום הזה להירגע ולהיות רפויים יותר. ההשפעות של בוטוקס נמשכות מספר חודשים ויכולות להראות טבעיות מאד אם נעשות כראוי.

ההליך גורם בדרך כלל לאי נוחות קלה בלבד. רוב האנשים מתארים את ההליך ככזה שמרגיש כמו עקיצת חרק קלה. המחטים שהרופאים משתמשים בהן הן ממש דקות, והתוצאות יכולות להימשך עד מספר חודשים. יש האומרים שלאחר מספר פגישות השרירים שלך יתרגלו להיות רפויים יותר, כך שלא תצטרך בוטוקס, עם זאת איני בטוח בכך.

בוטוקס כטיפול להזעת יתר

רוב האנשים אינם מודעים לכך שהזעת יתר יכולה להפתר בעזרת בוטוקס. בוטוקס יכול להיות מוזרק בבית השחי, בידיים או בכפות הרגליים, איפה שהזעת היתר קיימת. התוצאה יכולה להמשך גם כן מספר חודשים, ולהפוך את החיים של המטופל לקלים הרבה יותר, והרבה יותר מהנים. שוב, חשוב שהטיפול יבוצע על ידי איש מקצוע מנוסה.

להתכונן לטיפול

בד"כ ההליך כולו מתבצע בנוחות במשרד של רופא העור, ללא אשפוז. רוב המקומות יגבו לפי כמות החומר שמשומש, עם זאת ייתכן ויש רופאים שעובדים אחרת. וודא לפני הטיפול את העלות הכוללת שלו. כמו שצויין ההליך אינו כואב ואינו אמור לעורר אי נוחות גדולה מדי. הפרוצדורה אינה מייסרת, וזמן ההחלמה ממנה הוא יחסית קטן.

אל תשכח, לא כל הרופאים שמזריקים בוטוקס שווים, חשוב לברר היטב לאיזה רופא אתה בוחר ללכת.

* הטקסט נכתב על סמך ידע אישי, על ידי אדם שאינו עוסק ברפואה. אם ברצונך בייעוץ רפואי פנה לרופא מוסמך אשר עוסק בתחום.

השאירו תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here