הרמת חזה

0
1549
הרמת חזה

הרמת חזה ובשמו הלטיני מסטופקסיה, הוא למעה ניתוח שמטרתו העיקרית לשפר את מראה השדיים שצנחו ונפלו בעקבות הריונות, לידות הנקה, השמנה או הרזיה קיצונית וגם מה לעשות בגלל גנטיקה ותורשה. בניתוח הרמת חזה מסירים את עודפי העור ומביאים את העטרה והפטמה למקום גבוה יותר שהוא למעשה מקומן הטבעי. כמו כן מעצבים את השדיים על מנת שיקבלו מראה זקוף ומוצק יותר. יש נשים המשלבות בניתוח הרמת חזה גם פרוצדורה להגדלת חזה באותו זמן.

למי מתאים ניתוח הרמת חזה?

ניתוח הרמת חזה מתאים לכל אישה עברה מספר הריונות ואין בכוונתה להרות שנית, היות ובכל היריון והנקה השדיים נופלים מחדש. עם זאת אישה שיש לה חזה גדול במיוחד תוצאות הרמת חזה להבדיל הגדלת חזה יחזיקו מעמד פרק זמן קצר מאוד היות וכוח הכבידה חזק מכל דבר אחר.

מי זקוקה לניתוח הרמת חזה?

הגדרת המושג חזה נפול מתייחסת בעיקר למיקום הפטמה בשדיים. במידה והפטמה לך ממוקמת נמוך יותר מקפל הד אזי החזה שלך נפול ואת יכולה להיות מועמדת להרמת חזה. מיקומן האידיאלי של הפטמות הוא מול אמצע זרועך.

הפגישה הראשונה עם הרופא המנתח:

בפגישה הראשונה עם המנתח הפלסטי יבדוק הרופא באיזה מידה השדיים לך נפולים, מה עובי העור על שדייך ויבקש ממך לבצע מספר בדיקות בטרם תנותחי. בפגישה זו תוכלי למעשה לשאול את כל השאלות הרלוונטיות העולות בדעתך לגבי הניתוח להרמת חזה. במעמד זה תקבלי מהמנתח את כל האינפורמציה הדרושה לך לפני הניתוח כולל הוראות מעשיות מה מותר לך ומה אסור, מהם הסיכונים ותופעות הלוואי, מהו זמן ההחלמה וכדומה.

השוואת מחירים:

לאור הביקוש הרב לניתוחים קוסמטיים ופתיחתן של מרפאות ומכונים פרטיים רבים החלה תחרות בריאה ביניהן על כל לקוח ולקוח. תחרות זו מועילה למטופלות בכל שניתן למצוא ניתוח במחירים שפויים ובאיכות ללא פשרות. לכן רגע לפני שאת בוחרת מרפאה ומנתח בדקי את המוניטין והניסיון של הרופא, הצלחותיו מול כישלונותיו, דרשי לראות את תעודות ההכשרה של הרופא ובקשי המלצות ממטופלות שלו בעבר שיצאו מרוצות עם תוצאות נפלאות.

השאירו תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here