מהם שני ההליכים האסתטיים הכי נפוצים בעולם?

0
714
מהם שני ההליכים האסתטיים הכי נפוצים בעולם?
קרדיט pixabay

מאת: מומחי אתר http://www.miok.co.il

כבר מזמן לא צריך להסתכל במראה ולהשפיל מבט. אם אתם לא אוהבים את המאפיינים שנולדתם עימם, אתם יותר ממוזמנים לאפשר לאיזמל המנתחים לעשות את מה שהגנטיקה שלכם לא הצליחה לעשות לשביעות רצונכם, ולשנות את מראה הפנים והגוף שלכם לפי רצונכם. עם עשרות מיליוני הליכים אסתטיים כירורגיים המבוצעים בכל שנה מסביב לעולם, שיעורי הצלחה עצומים שבדרך כלל נשמרים לפחות לכמה שנים אם לא לתמיד, הבחירה לעבור ניתוח פלסטי לפעמים משפרת את איכות החיים באופן דרמאטי כל כך, שחבל להמתין. יצאנו לבדוק, מהם שני הניתוחים הפלסטיים הכי פופולאריים בעולם, ומה מצבנו בישראל?

ניתוח עיצוב הפנים הכי פופולארי בעולם: ניתוח אף

כנראה שבמסגרת הניתוחים הפלסטיים שקשורים לעיצוב מחדש של מראה הפנים, ניתוח אף הוא זה שמשפיע באופן הדרמטי ביותר על המראה החדש שלכם. ניתוח אף עשוי לכלול פיסול מחדש של גשר האף, עיצוב מחדש של הנחיריים, ואפילו טיפול במחיצת האף שעשויה לשפר את מעברי האוויר ולהפחית סיכויים לדלקות בסינוסים.

האגודה האמריקאית לניתוחים פלסטיים (ASPS) עוד לא פרסמה את הדו"ח של שנת 2020, אולם בשנת 2019 אנחנו יודעים לספר לכם כי רק בארה"ב לבדה בוצעו כ – 300,000 ניתוחי אף, מה שמוביל למסקנה שבתחום ניתוחי הפנים – זהו הניתוח הפופולארי ביותר.

ניתוח אף, אגב, ניתן לבצע בערך החל מגיל 16, כשמבנה הפנים מתקבע והגדילה מפסיקה. בני נוער שסובלים ממראה אף לא אסתטי עלולים לסבול לצד הפגיעה במראה גם מפגיעה בדימוי העצמי, מנטילת סיכונים (למשל בפנייה אל בני או בנות המין השני או ביצירת חברויות חדשים) פחותה, ומפחות שמחת חיים. זה קורה גם בגילאים המבוגרים יותר, ואלו הן הסיבות בשלן כדאי לשקול ניתוח אף במקרה של מבנה אף שאינו לשביעות רצונכם.

ניתוח הגוף הכי פופולארי: הגדלת חזה

בארצות הברית כמעט חצי מיליון מנותחות בוחרות להגדיל את החזה שלהן בכל שנה, בישראל כ- 9,000 נשים מתגאות בחזה גדול ומלא יותר בכל שנה, זה כמעט 14% מכלל המנותחים לשנה. גם כאן, מדובר בניתוח הפלסטי הכי נפוץ. לצד הגדלת חזה, ניתוחים נפוצים נוספים הם ניתוח הרמת חזה ועיצובו מחדש, ובמקום השלישי ניתוח שאיבת שומן.

חשוב לדעת כי טכנולוגיות חדשות מאפשרות שילוב מושלם של שאיבת שומן והגדלת חזה, כאשר השומן שנשאב מאזורי מטרה מושתל בחזרה אל החזה, מה שמקנה אמנם הגדלה פחות משמעותית ביחס לאפשרויות להגדלת חזה באמצעות שתלים סינתטיים, מראה זקוף וצעיר ותחושה טבעית לגמרי, וכל אלה – ללא סיכון לדחיית השתלים, ללא בדיקות שנתיות לשלום השתלים וללא החלפת שתלים.

איך בוחרים מסגרת לביצוע הליכים אסתטיים?

אם אתם חושבים לבצע הליך אסתטי כמו ניתוח אף או ניתוח הגדלה, הקטנה או עיצוב מחדש של החזה, כמו גם כל הליך אחר, חשוב לדעת כי מדובר בהליכים שאינם מבוצעים בהתווייה רפואית והם מבוצעים במסגרות פרטיות בלבד. במרבית המקרים, לא תוכלו להשיג החזרים עבור ההליך מטעם ביטוחים פרטיים.

כשאתם בוחרים את המסגרת הרפואית לביצוע ההליך שלכם, חשוב שתזכרו שאיכות ההליך, הסיכויים לסיבוכים, והתוצאות שיהיו בדיוק כפי שדמיינתם, כל אלה תלויים בידו האמונה של הרופא המנתח ועל כן קשה להפריז בהדגשת החשיבות של בחירת מסגרת רפואית מקצועית, מצויינת, מנוסה ואדיבה. אנחנו ממליצים להסתמך על ביקורות וחוות דעת אובייקטיביות, לא רק של קומץ החברים שסביבכם אלא גם כאלה המתפרסמים בפורטלים מקצועיים, כמו למשל פורטל MIOK המכיל פרסומים אובייקטיביים של מטופלים אודות החוויות הטיפוליות ורמת שביעות הרצון שלהם מהתוצאות בטיפולים שונים בקליניקות פרטיות של מנתחים פלסטיים.

השאירו תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here