מתיחת בטן

0
1771
מתיחת בטן

נשים רבות שהטבע לא בדיוק חנן אותן בבטן שטוחה וחטובה מעוניינות לעבור ניתוח מתיחת בטן מתוך מחשבה שזו הדרך הפשוטה והמהירה לרדת במשקל. אך, למעשה ההיפך הוא הנכון, ניתוח מתיחת בטן הוא הליך כירורגי מסובך שנועד עבור הצרת היקפים להצר את היקף הגוף ולשנות את צורתו החיצונית בלבד וזו הסיבה שאין הוא מתאים למי שסובלת מעודף משקל, אלא רק למי שסובלות מהצטברות שומנים ועור מדולל באזור הבטן, הרוצות להיפטר מהם ונמצאות בכושר גופני טוב.

למי מתאים ניתוח מתיחת בטן?

ניתוח מתיחת בטן מיועד עבור נשים שעברו מספר הריונות ואינן מעוניינות להרות שוב, היות ותוצאות מתיחת בטן הפיכות ועלולות להשתנות, לאוכלוסיה שאיבדו מספר רב של קילוגרמים ממשקלם ונשאר להם עור עודף ומדולל באזור הבטן הדורש טיפול בצלוליטיס, בנוסף ניתוח מתיחת בטן מתאים גם לכל האוכלוסייה המבוגרת אשר איבדו את האלסטיות של עור בטנם.

ההכנות לניתוח מתיחת בטן:

עם קבלת ההחלטה לעבור ניתוח מתיחת בטן יהיה עלייך לקבוע פגישת התייעצות ראשונית עם המנתח הפלסטי, בה תעברי על ידו בדיקה מקיפה שתבחן את כשירותך לעבור את הניתוח,הוא ישאל על הרגלי העישון שלך, יבקש שתספרי לו על ההיסטוריה הרפואית שלך וימליץ לך לא לעשן שלושה שבועות לפני הניתוח. חשוב לציין כי למטופלות המעשנות צפוי זמן ארוך יותר של החלמה וסיכויים גבוהים יותר לסיבוכים.

במהלך הפגישה הראשונית עם המנתח יציג בפנייך את שיטות הניתוח השונות ויתאים לך את שיטת הניתוח הטובה ביותר עבורך בהתאם לנתונים האישיים שלך. יכול להיות כי במקרה שלך אין צורך במתיחת בטן מלאה רק חלקית בה מותחים את החלק התחתון בלבד או ניתוח שאיבת שומן כאשר עור הבטן גמיש ותקין לחלוטין. חל איסור מוחלט לשלב בין ניתוח מתיחת בטן לשאיבת שומן היות וישנה אפשרות לנזק תמידי של העור.

לאחר הפגישה הראשונה עם הרופא והתאמת שיטת הטיפול, תופני לביצוע מספר בדיקות כלליות הכוללות בדיקות דם, אק"ג, תפקודי ריאות וצילום חזה. לאחר ביצוע כל הבדיקות הנדרשות תפגשי עם הרופא המרדים על מנת לקבוע את אופן ההרדמה הטוב ביותר עבור הניתוח.

השאירו תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here